Amazon Prime artık Türkiye’de

Amazon’un 19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan üyelik servisi Amazon Prime’ı Türkiye’de de kullanıma açtı. Aylık 7.90 TL’lik bir ücrete abone olunabilen serviste, bedava ve hızlı kargonun yanısıra, Prime Video ve Prime Gaming aboneliklerinin yanısıra Prime Day indirimleri de bulunuyor. Türkiye’deki kullanıcılar söz konusu servisleri ilk 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilecekler.

Amazon Prime üyeliği ile kullanıcılar şu hizmetlerden faydalanabilecek :

Bedava ve hızlı kargo :

Bu hizmet ile elektronik ürünler, bilgisayarlar, kitap, moda, ev ve mutfak ürünlerinde geçerli üründe bedava ve hızlı kargo hizmeti mevcut.

Prime Video :

Netflix’e rakip olacak Prime Video’da Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens, Modern Love ve The Marvelous Mrs. Maisel gibi orijinal diziler yer alıyor. Ayrıca All or Nothing: Manchester City, Steven Gerrard’s Make Us Dream ve El Corazón de Sergio Ramos gibi spor belgeselleri ve The Upside, The Aeronauts gibi Amazon yapımı filmler de izlenebilecek.

Prime Gaming :

League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar ve oyun içi içeriklere erişim sağlanacak. Bunun yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv kanalı aboneliği verilecek.

Aşağıdkai linkten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

https://www.primevideo.com/

 

 

 

 

About the author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.